ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Bonad 13746497
nr 1374 6497
Bonad
1800-tal, uppfodrad duk, 120x200 cm
Kondition: äldre malskador,
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:31:14
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)